×

Cellulit uchodzi za powszechny problem, z którym zmaga się wiele kobiet na całym świecie. Dotyczy on blisko 85% kobiet po okresie dojrzewania.

Jeszcze do niedawna walka z cellulitem opierała się głównie na intensywnych ćwiczeniach i diecie, ale to i tak prowadziło do mizernych efektów. Dziś zainteresowane panie mają dostęp do rozmaitych zabiegów, dzięki którym mogą pozbyć się cellulitu szybko i bezpiecznie.

Chcesz pozbyć się cellulitu? Mamy na to sposób!
Cellulit dotyczy kobiet w różnym przedziale wiekowym. Pojawia się on przeważnie na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu i ramionach. Jeżeli znudziły Ci się ćwiczenia i diety, mające rzekomo pomóc w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zgłoś się do naszej kliniki. Oferujemy szeroki zakres zabiegów, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu i jednocześnie zyskasz gładkie ciało.

Jakie zabiegi oferujemy?
Nie ma co ukrywać, walka z cellulitem jest niezwykle trudnym zadaniem. Jednak my znamy sposoby, dzięki którym możemy ten proces znacznie przyspieszyć i ułatwić. Korzystając z zabiegów w naszej klinice, zyskasz podwójnie – pozbędziesz się cellulitu i poczujesz się doskonale.
Polecamy endermologię, metodę, która pozwala pozbyć się cellulitu, wygładzić ciało i wymodelować sylwetkę. Tym sposobem usuwane są jednocześnie toksyny, a ilość wody zatrzymywanej w organizmie jest ograniczona.

Innym zabiegiem oferowanym w naszej klinice jest lipoliza iniekcyjna. Metoda ta pozwala zlikwidować tkankę tłuszczową i zredukować cellulit. Efekty pojawiają się dość szybko, choć satysfakcjonujące zmiany można uzyskać po przeprowadzeniu kilku takich zabiegów. Najlepiej 2-3 serii zabiegów.
Serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu, podczas którego przedstawimy szczegóły oferty i zarazem zaproponujemy najlepsze rozwiązanie – pomożemy pozbyć się cellulitu, który potrafi być niezmiernie dokuczliwy. Jeżeli kiedykolwiek wstydziłaś się swoich nóg lub innych części ciała i to z powodu cellulitu, zgłoś się do nas i zapomnij o problemie.