×

Nadpotliwość to przykry problem, z którym niestety zmaga się wielu ludzi. Wśród nich są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jednym i drugim jest z tym naprawdę ciężko.

Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego z ogromną radością pragniemy Cię poinformować, że znamy na to sposób – sposób na nadpotliwość. Jeżeli i Ty cierpisz z tego powodu, zapraszamy do naszej kliniki na konsultację, a czy zdecydujesz się na zabieg, zależy już wyłącznie od Ciebie.
To, że każdy się poci, to zupełnie normalna sprawa. Przeważnie wystarczy zastosować dobrej jakości antyperspirant, aby pozbyć się wilgoci pod pachami i przykrego zapachu. Tymczasem zdarza się, że dla niektórych to zdecydowanie za mało. Nawet pomimo używania kilku kosmetyków naraz, nie są w stanie uzyskać tego efektu. Kiedy tradycyjne metody walki z nadpotliwością zawodzą, warto zdecydować się na możliwości, jakie daje nam medycyna estetyczna.

Jedną ze skutecznych metod walki z tą przykrością jest zabieg miraDry. Doskonale radzi sobie z eliminacją problemu mokrych pach i przykrego zapachu. Pragniemy podkreślić, że jest on bezpieczny, a uzyskane efekty są bardzo trwałe.

resztą skuteczność tej nowoczesnej metody została potwierdzona licznymi badaniami. Zabieg polega na wykorzystaniu energii mikrofalowej, która jest całkowicie bezpieczna dla organizmu. Pod wpływem wysokiej temperatury gruczoły potowe ulegają uszkodzeniu. To daje oczekiwany rezultat. Przeważnie wystarczy raz przeprowadzony zabieg, by osiągnąć cel.

Naszym zdaniem miraDry jest bardzo skutecznym i często polecanym zresztą zabiegiem. Jednak w naszej klinice mamy wiele sprawdzonych sposobów, dzięki którym można pozbyć się zarówno potu, jak i związanego z nim nieprzyjemnego zapachu. Dlatego zapraszamy Cię serdecznie do rozmowy. Powiedz nam, w czym problem, a my zaproponujemy Ci najlepsze i uwaga – bezpieczne rozwiązanie. Doskonale wiemy, na czym najbardziej zależy naszym pacjentom. Dbamy więc o to, by spełnić ich oczekiwania, a co za tym idzie, przywrócić im pewność siebie i dobre samopoczucie.