×

Walka ze zbędnymi kilogramami, które dają się łatwo zauważyć gołym okiem, jest niezwykle trudna i czasochłonna. Dieta i ćwiczenia to dla wielu osób niesamowicie frustrujący proces, tym bardziej, gdy zależy im na szybkich efektach.

Między innymi właśnie dlatego zarówno w Polsce, jak i zresztą na świecie, coraz chętniej i częściej korzysta z się zabiegów medycyny estetycznej. Chodzi tu o zabiegi wyszczuplające. Metod prowadzących do satysfakcjonujących efektów jest całkiem sporo.

Poniżej kilka propozycji.

SculpSure (laserowe usuwanie tłuszczu)
Oferujemy usuwanie tłuszczu metodą SculpSure, która pozwala pozbyć się nawet 25% tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze. Zabieg trwa zaledwie 25 minut, a więc efekt jest niesamowity. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie zagraża on zdrowiu, ani tym bardziej życiu pacjenta. Inną jego zaletą jest to, że nie naraża go także na długi okres rekonwalescencji i pozwala uniknąć widocznych śladów po przeprowadzonej terapii. Dzięki tej nowoczesnej metodzie można pozbyć się tkanki tłuszczowej w tych miejscach, które są wyjątkowo oporne na działanie innych sposobów wyszczuplania sylwetki. Świetnie odchudza boczki, brzuch, ramiona, uda i pośladki.

LipoLife 3G (liposukcja laserowa)
Liposukcja laserowa z jednej strony redukuje tkankę tłuszczową, a z drugiej zaś ujędrnia i obkurcza skórę. Ciekawe jest tu to, że przy użyciu tej samej metody można na przykład przy użyciu własnego tłuszczu wypełnić te obszary, które są pozbawione objętości. Zabieg charakteryzuje krótki czas jego trwania, krótki czas rekonwalescencji, a także niska inwazyjność. Ponadto zabieg ten jest bezpieczny, a usuwanie tłuszczu następuje całkiem szybko.

Accent Prime (Zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i usuwające cellulit)
Accent Prime to połączenie technologii ultradźwięków i radiofrekwencji. Metoda ta pozwala wysmuklić ciało, ujędrnić skórę i wyeliminować cellulit. Dzięki niej można wymodelować sylwetkę w krótkim czasie, bez bólu i długiej terapii po zabiegowej. Co więcej, satysfakcjonujące zmiany widoczne są już po kilku zabiegach.

Vaser Lipo (liposukcja ultradźwiękowa)
Liposukcja ultradźwiękowa pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej przy użyciu ultradźwięków. Prowadzi do szybkiego i bezpiecznego wyszczuplenia ciała, a uzyskany tłuszcz może zostać wykorzystany do zabiegu transplantacji. Zabieg jest mało inwazyjny, a efekty pojawiają się stopniowo, w ciągu kilku tygodni od przeprowadzenia zabiegu.