×

Tatuaż to sprawa mocno indywidualna. Niektórzy decydują się na ten krok zupełnie pochopnie, a później tego żałują. Niektórych błędów popełnionych w przeszłości nie da się naprawić.

Na szczęście jednak zupełnie inaczej jest ze wspomnianym tatuażem. Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji, masz tatuaż, którego chciałbyś czy chciałabyś się pozbyć, zapraszamy do nas.

W naszej klinice posługujemy się najnowszej generacji laserem, który skutecznie eliminuje wszystkie rodzaje oraz kolory barwników. Co więcej, zmniejsza do minimum ryzyko powstania blizn i przebarwień. W związku z tym jest to z jednej strony bezpieczna, a z drugiej zaś najmniej inwazyjna metoda pozbywania się tatuaży.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że mamy ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie takich właśnie zabiegów. Usuwamy tatuaże różnego typu, małe i duże, kolorowe i czarne, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdują. Do każdego pacjenta pochodzimy w sposób mocno indywidualny, zawsze dbając o jego bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie. Zresztą już dziś możesz przekonać się o tym samodzielnie.

Pierwsza wizyta polega na rozmowie, podczas której zdobywamy wszystkie cenne informacje, niezbędne do zaplanowania zabiegu. Na podstawie rodzaju i koloru barwnika, dobieramy odpowiednie parametry lasera. Następnie oczyszczamy obszar, który zostanie poddany zabiegowi i pokrywamy go warstwą specjalnego żelu. Przykładając głowicę do powierzchni skóry, oddawane są strzały, a to automatycznie prowadzi do przenikania wiązki lasera przez skórę i wchłaniania jej przez barwnik. Wówczas ten rozpada się na małe cząsteczki. Dzięki temu organizm na drodze fizjologicznych procesów może bez problemu się ich pozbyć. Co najważniejsze, zabieg jest bezbolesny. Czasem po przeprowadzeniu go na skórze pojawiają się zaczerwienienia i strupki, ale wszystko to znika już po kilku dniach.
Musimy koniecznie podkreślić, że zabieg przebiega sprawnie i w miłej atmosferze. Pacjent nie ma powodu do stresu. Dbamy o jego komfort psychiczny i fizyczny. Przekonało się o tym już wiele osób. Teraz kolej na Ciebie. Zapraszamy!