×

Bajeczny wypoczynek w Zakopanem

Wszyscy ciężko pracujemy i co pewien czas musimy udać się na zasłużony urlop.

Jest to w pełni zrozumiałe. Jeżeli poszukujemy idealnego miejsca na wypoczynek w naszym kraju, to warto jest wziąć pod uwagę Zakopane. Jest to Idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek. Obojętnie 3 wybierzemy się tam latem Czy zimą. Z całą pewnością możemy być pewni że znajdziemy coś dla siebie oraz że będziemy się doskonale bawić. Jeżeli decydujemy się na odwiedzenie Zakopanego w lecie to znajdziemy z całą pewnością wiele ciekawych i atrakcyjnych sposobów na aktywność ruchową. Oczywiście możemy godzinami chodzić po górskich szlakach oraz jeździć na rowerze. Pierwsza opcja gwarantuję nam bardzo wiele udanych godzin spacerów. Warto jest odwiedzić takie miejsce jak Dolina Pięciu Stawów oraz Morskie Oko. Koniecznie Należy również wjechać kolejką na Kasprowy Wierch oraz na Gubałówkę. Na Kasprowy Wierch kolejka jedzie około 20 minut.

Bajeczny wypoczynek w Zakopanem

W tym czasie możemy podziwiać wspaniałe widoki kropka z Gubałówki również roztaczają się imponujące widoki na całą okolicę.

Kolejną bardzo ciekawą atrakcją jest trasa rowerowa, która została zbudowana z Zakopanego do Nowego Sącza. Dzięki tej trasie możemy jechać na rowerze i delektować się wspaniałymi widokami na Tatry. Jeżeli jednak aktywność ruchowe nie jest dla nas zbyt ciekawa i wolimy inne rozrywki, to z całą pewnością Zakopane jezdnią w stanie to zapewnić. Możemy pójść na Krupówki gdzie znajdziemy wiele restauracji, barów oraz sklepów z pamiątkami. Możemy także na przykład odwiedzić pobliskie termy. Obojętnie kiedy nie zdecydujemy się na wyjazd. Zdecydowanie powinniśmy mieć zarezerwowany pobyt. Jeżeli tego nie zrobimy, to może się okazać że nie znajdziemy wolnego miejsca. Ja osobiście zawsze rezerwuję noclegi na stronie apartamenty Zakopane gdzie wygodne wyszukiwarka pozwala znaleźć mi najlepsze opcję. Dużą Zaletą tej strony jest to, że można znaleźć apartamenty i domki które oferują noclegi z wykorzystaniem bonu turystycznego. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.