×

Jak regenerować włosy?

Nie zawsze nasze włosy wyglądają bardzo dobrze, dlatego potrzebna nam będzie regeneracja. Niestety, ale nie wiemy za dobrze, co zrobić żeby udało nam się uzyskać jak najlepsze efekty.

Często stosujemy jakieś odżywki i szampony, które tylko pogarszają wygląd naszych włosów, a na to nie można sobie przecież pozwolić. My musimy udać się do studia fryzur gdzie pod okiem specjalistów nasze włosy będą bezpieczne i wiele na tym zyskają. Można zastosować tam system CHROMAPLEX 1,2,3, który w ostatnim czasie jest bardzo modny. Etap pierwszy to rekonstrukcja włosów już podczas ich farbowania. W drugim etapie za pomocą technologii jonizowania albo podczerwieni następuje absorpcja produktu OSMO w strukturę. To pozwala na skuteczne uzupełnienie ubytków i ich wygładzenie. Trzeci etap to wykorzystanie specjalnej odżywki, którą będzie można stosować w domu. wtedy wiemy, że nasze włosy będą zregenerowane i że przyniesie to dokładnie takie efekty, jakich się spodziewamy.


Co jeszcze można zrobić?

Można przeprowadzić rekonstrukcje włosów zniszczonych farbowaniem i zabiegami chemicznymi. Stosuje się wtedy najlepsze technologię jonizowania z wykorzystaniem najnowszych środków, które są do tego przeznaczone. Można również wybrać odnowę biologiczną dla naszych włosów, ale wszystkie te zabiegi powinny być przeprowadzane przez osobę, która się na tym bardzo dobrze zna. Wszystko zaczyna się od sprawdzenia stanu naszych włosów i wtedy można będzie przyjąć taką metodę ich regeneracji, jaka będzie w stu procentach bezpieczna oraz skuteczna. Na pewno efekt końcowy będzie dla nas wielkim pozytywnym zaskoczeniem, dlatego warto odwiedzić stronę http://www.dorothystudio.pl/index.php/regeneracja-wlosow.html, gdzie dokładnie te metody regeneracji są opisane. Wiemy wtedy, kto nam może takie zabiegi zrobić i jak mają one przebiegać. Im szybciej będzie przeprowadzona regeneracja włosów tym lepiej dla naszego wyglądu. Włosy są naszą wizytówką, dlatego im ładniej się prezentują tym wszyscy jesteśmy jeszcze bardziej zadowoleni.