×

Jak znaleźć swój wyjątkowy styl?

Mężczyźni obecnie coraz częściej zwracają uwagę na swój wygląd, poszukują modnych ubrań, próbują różnych ciekawych stylizacji które będą najlepiej pasowały do ich charakteru.

Oczywiście niezastąpiona w tym przypadku będzie klasyczna koszula się też marynarka, powinniśmy pamiętać także o różnego rodzaju dodatkach, jeżeli zakładamy garnitur wówczas sobie powinniśmy wybrać krawat, jednak obecnie coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju muszki.

Muszka czy krawat?

Często powracamy do nich nie tylko we wspomnieniach, ale staramy się je urzeczywistnić w czynach. Dlatego tez zakładamy stare elementy odzieżowe, z całą pewnością będą to muchy. Można powiedzieć, że to moda na vintage, czyli na muchy w groszki, czy w ognistej czerwieni z roku na rok powraca i staje się coraz to bardziej powszechna. Już nikogo nie dziwi założenie takiej muchy choćby na ślub i wesele. Dlatego też warto się nimi zainteresować. będzie to modne, a przy tym bardzo stylowe. Oczywiście w szafie powinny znaleźć się także krawaty, najczęściej mężczyźni posiadają kilka na różne okazje, mogą być to krawaty jednolite lub też w różne wzory, tworzące harmonijne style.
Koszule męskie w kwiaty online
Każdy mężczyzna powinien posiadać klasyczny czarny krawat, dodatkowo dobrym pomysłem może być krawat brązowy, niebieski, często panowie naszą także krawaty czerwone czy też bordowe, które również będą dobrze pasowały do różnych kolorów marynarek. Naturalnie muchy i krawaty będziemy wybierali w zależności od okazji, muszka z pewnością będzie bardziej elegancka, będzie pasowała do stylizacji eleganckiego mężczyzny w garniturze, jednak jeżeli wolimy styl klasyczny, z pewnością powinniśmy wybrać krawat.

Skórzany pasek do spodni

Każdemu z nas przydaje się pasek, dzięki któremu nasze spodnie będą trzymały się na swoim miejscu. Można wybierać spośród różnego rodzaju pasków, najczęściej paski produkowane są ze skóry naturalnej, dzięki czemu mają one wysoką wytrzymałość. Najpopularniejsze są paski w kolorze czarnym, jak również brązowym, jednak panowie coraz częściej preferują różne żywe kolory, jak niebieski czy czerwony. W sklepach można kupić rozmaite paski, zarówno grubsze jak i cieńsze, dzięki czemu można dobrać je do każdego rodzaju spodni. Naturalnie w przypadku paska do spodni powinniśmy wybrać model klasyczny, będzie odpowiadał szerokości standardowych sznurówek, Warto zwrócić uwagę iż tego rodzaju paski także będą bardzo dobrze pasowały do jeansów, jeżeli wybierzemy pasek skórzany wysokiej jakości wówczas będziemy mogli nosili na co dzień ale także używać go od czasu do czasu do garnituru.

Naturalnie stylizacja męska nie może obyć się bez odpowiednich butów, w tym wypadku wskazane są oczywiście eleganckie buty skórzane, które będą charakteryzowały się nie tylko eleganckim wyglądem ale także wytrzymałością, naturalnie musimy pamiętać o odpowiednim impregnowaniu, pastowaniu butów tak aby odpowiednio chronić skórę przed wodą.

Warto poszukiwać pomysłów na stylizacje w Internecie, na stronie https://www.ebrodnica.pl/moda-i-trendy/12655-marynarki-meskie-jednym-z-najgoretszych-trendow-2021.html znajdziemy wiele interesujących trendów, związanych z marynarką, koszulą, poznamy zasady dobierania męskiego ubioru tak aby ubierać się elegancko i stylowo.