×

Podstawowe informacje o depilacji laserowej

Na rynku usług z zakresu szeroko pojętej kosmetologii oraz medycyny estetycznej dostępne są różnego rodzaju zabiegi i czynności mające na celu poprawę urody oraz wyglądu skóry.

Do grona praktycznych zabiegów można zaliczyć innowacyjną depilację z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Przykładem jest profesjonalna depilacja z zastosowaniem lasera Vectus. Pozwala ona na skuteczną i trwałą likwidację owłosienia z różnych partii ciała. Atutem tego rozwiązania jest fakt, ze po wykonaniu zabiegu włosy już nie odrastają w danym miejscu.

Podstawowe informacje o depilacji laserowej

Co warto wiedzieć o depilacji laserem Vectus?

Salony i gabinety wykonujące depilację z wykorzystaniem lasera Vectus oferują profesjonalną realizację usług z użyciem jednej z najnowocześniejszych technologii, która zdobyła nagrodę Prix de Beauty w kategorii „odkrycie roku” w roku 2013. Bardzo ważnym atutem tego rozwiązania jest wbudowany czytnik melaniny, dzięki któremu urządzenie dopasowuje się do każdego rodzaju skóry i jest dla niej w pełni bezpieczne. Istotną zaletą jest też technologia luster wbudowanych w głowicę, które skutecznie odbijają wiązkę światła i zapewniają w ten sposób podwyższoną skuteczność przeprowadzanego zabiegu.

Ważną sprawą jest fakt, że nowoczesny sprzęt Vectus do depilacji oferuje skuteczne i natychmiastowe chłodzenie powierzchni skóry do temperatury 5 stopni Celsjusza. Dzięki temu zabieg powoduje jak najmniejszy możliwy dyskomfort. Nic więc dziwnego, że wiele profesjonalnych salonów kosmetycznych i medycyny naturalnej inwestuje w takie nowoczesne rozwiązania.

Profesjonalna i skuteczna Depilacja laserowa to zabieg polecany każdej osobie, która chce się pozbyć problemu włosków widocznych na twarzy i innych częściach ciała. Dodatkowo dzięki takim zabiegom możliwe jest wygładzenie skóry oraz zniwelowanie przebarwień po różnych stanach zapalnych. Co więcej po takim zabiegu nie trzeba martwić się podrażnieniami, które z kolei mogą występować w przypadku tradycyjnej depilacji z wykorzystaniem wosku lub cukru.