×

Szybka i bezbolesna metoda usuwania włosów z naszego ciała

Panujące obecnie kanony kobiecej urody wymagają usuwania zbędnego owłosienia, ze wszystkich części ciała.

Każda kobieta dąży do tego aby jej skóra była idealnie gładka, zdrowa i lśniąca. Oczywiście golenie zajmuje dużo czasu, dlatego też panie poszukują innych metod. Dobrym pomysłem jest depilacja, możemy to zrobić za pomocą wosku, lub też za pomocą odpowiedniego urządzenia. Jest to metoda skuteczniejsza od golenia ponieważ usuwa niechciane włoski razem z cebulkami. Jednak coraz więcej pań wybiera obecnie depilację laserową, która jest uważana za najskuteczniejszą i praktycznie bezbolesną. Szybki postęp w dziedzinie kosmetyki estetycznej umożliwia nam obecnie bardzo skuteczne i dokładne usuwanie włosków z każdej części ciała. Wykorzystanie techniki laserowej jest bardzo dokładne, możemy zatem pozbywać się włosów z określonych części naszego ciała. Każda kobieta z pewnością usuwa włosy spod pach, ciągły golenie oczywiście jest dość uciążliwe. Szybka i bezbolesna metoda usuwania włosów z naszego ciała

W przypadku depilacji laserowej światło działa na nasze włoski docierając do samych cebulek, niszczy je termicznie, a po pewnym czasie włoski same wypadają.

Nasza skóra pozostaje wówczas lśniąca i gładka. Bez względu na to jaką mamy cerę czy też kolor włosków, usuwanie laserem bardzo dobrze radzi sobie we wszystkich przypadkach. Tego rodzaju zabiegi najczęściej wykonywane są w gabinetach kosmetycznych, trzeba bowiem posiadać odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie. Zabiegi są dość szybkie, często trwają około kilkudziesięciu minut w zależności od tego jaką część ciała chcemy wydepilować. Oczywiście usunięcie włosów z naszych nóg będzie trwało dłużej, niż przykładowo spod pachy. Tego rodzaju zabiegi trzeba raz na pewien czas powtarzać ponieważ nie wszystkie włoski zostaną usunięte od razu przy pierwszym zabiegu. Jest to spowodowane faktem iż zabiegi depilacji laserowej usuwają włosy w fazie wzrostów, zatem należy je powtarzać po kilku tygodniach. Po całej serii zabiegów możemy liczyć na usunięcie praktycznie w 100% włosów z naszego ciała. Więcej informacji znajdziemy na stronie: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/, jest tam również kontakt do nas.