×

Baw się w lesie dzięki tym wskazówkom

Camping to świetny sposób na spędzenie czasu samotnie lub z dużą grupą.

Przebywanie na łonie natury może być bardzo kojącym i relaksującym doświadczeniem, a kemping może to zaoferować. Jeśli szukasz wskazówek, jak sprawić, by Twoja następna podróż była relaksująca, ten artykuł może Ci pomóc.Wspaniałym przedmiotem, który można schować do plecaka kempingowego, gdy wybierasz się w plener, jest torba Ziploc wypełniona kłaczkami suszarki. Nie ma lepszego materiału zapalającego niż kłaczki suszarni. Będzie podtrzymywać iskrę i szybko i skutecznie rozpalić ogień. Suszarka nie zajmuje prawie miejsca w paczce i jest bardzo lekka.Dobre narzędzie wielofunkcyjne musi być częścią twojego sprzętu kempingowego. Można przywieźć dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest piła / młotek / siekiera narzędzie 3 w 1 do drewna opałowego i innych prac domowych. Drugie to standardowe narzędzie wielofunkcyjne z różnymi narzędziami, takimi jak otwieracz do puszek, pęseta, nożyczki i nóż.Pozwól wszystkim członkom Twojej rodziny pomóc w wyborze Twojego kempingu. Porozmawiaj o stanie, do którego się udać. Możliwości jest mnóstwo, więc wykonaj swoje badania! Może być łatwiej wybrać kilku liderów i oddać głos członkom rodziny.Pamiętaj o potrzebach swojej rodziny przed wyborem miejsca docelowego. Na przykład, jeśli masz dziecko lub małe dziecko, najlepiej będzie trzymać się blisko domu, na wypadek, gdyby sprawy nie poszły zgodnie z planem. Jeśli jednak masz nastolatki, możesz lubić podróżować do innego stanu. Wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze!Staraj się pływać na kempingu. Wiele osób tęskni za przyjemnym ciepłym prysznicem podczas biwakowania. Baw się w lesie dzięki tym wskazówkom

Pływanie może pomóc Ci poczuć się trochę czyściej.Jeśli masz ze sobą małe dziecko, zrób wcześniej obliczenia dotyczące ilości pokarmu lub mieszanki dla niemowląt.

Upewnij się, że masz dla nich zapasy, które starczą na całą podróż. Nie ma gwarancji, że sklep w pobliżu Twojego kempingu będzie miał te przedmioty lub będzie miał te przedmioty, które chcesz.Niezbędnym elementem do spakowania na kempingu są torby Ziploc. Możesz oddzielić przedmioty w swoim ekwipunku, takie jak krem ????przeciwsłoneczny i spray na owady, więc jeśli przebiją, nie rozleją się po całym twoim sprzęcie. Możesz także użyć ich do utrzymywania suchych przedmiotów, takich jak zapałki i telefony komórkowe, gdy pada deszcz.Upewnij się, że lodówka, którą zabierasz ze sobą, jest szczelna. Nie chcesz, aby jedzenie się zepsuło, ponieważ chłodnica przepuszczała chłodne powietrze. Przechowuj lodówkę w zacienionym miejscu, gdzie słońce nie będzie na nią działać. To może uratować jedzenie i żołądek.Poświęć trochę czasu na zdobycie mapy i poznanie terenu. Pomoże Ci to uniknąć zgubienia się i pomoże Ci dowiedzieć się, jak poruszać się po terenie kempingu przez całą podróż. To dobry pomysł, aby zaoszczędzić czas i martwić się o Ciebie.Nie zostawiaj zwiniętego śpiwora, dopóki nie nadejdzie pora snu. Rozłóż go od razu, aby mógł się podnieść i zapewnić najwyższy poziom izolacji. Zrób to samo dla wszelkich podkładek do spania, które przyniosłeś ze sobą.Możesz sprawić, że kemping będzie przyjemnym i relaksującym sposobem na spędzenie czasu na łonie natury i cieszenie się wszystkim, co ma do zaoferowania. Skorzystaj z pomocnych wskazówek udostępnionych w tym artykule, a następnym razem będziesz mieć najlepszy czas w swoim życiu, gdy wybierzesz się na kempingową przygodę.