×

Lakiery hybrydowe są niezwykle trwałe i odporne

Lakiery hybrydowe są w zasadzie bardzo podobne do takich zwykłych lakierów do paznokci, których używa się do zabiegów pielęgnacyjnych oraz ozdobnych paznokci.

Coraz więcej kobiet mimo wszystko sięga jednak po lakiery hybrydowe, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłych lakierów są one bardziej odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania, odpryśnięcia oraz inne szkodliwe czynniki. Po nałożeniu lakieru hybrydowego uzyskuje się elegancki i zadbany wygląd paznokci i taki może pozostać na dosyć długi czas. Dzięki temu, że lakiery hybrydowe są tak trwałe, to nie trzeba zbyt często malować paznokci, co właśnie pozytywnie wpływa na płytkę paznokcia i oszczędność czasu. Lakiery hybrydowe nakłada się w podobny sposób jak zwykłe lakiery do paznokci, z tym, że po nałożeniu lakieru następnie konieczne jest utwardzenie go za pomocą specjalnej lampy UV lub LED. Jeśli jakaś kobieta nie wie, jak zabrać się do tego rodzaju manicure i jak go utwardzić, to warto pierwszy raz pójść do kosmetyczki, a ona zapewne pokaże, jak należy dobrze nałożyć taki lakier. W późniejszym czasie, kiedy kobiety dojdą już do wprawy, to mogą same wykonywać go całkiem sprawnie. Lakiery hybrydowe są nowością w większości salonów kosmetycznych. Ze względu jednak na ich niezwykle pozytywne cechy, cieszą się one wielką popularnością oraz uznaniem wśród użytkowniczek. Lakiery hybrydowe można kupić w większości sklepów drogeryjnych lub w salonach kosmetycznych u profesjonalistek.

Największy wybór tych lakierów jest jednak dostępny w sklepach internetowych.

Tam można kupić wiele kolorów niezwykle atrakcyjnej cenie, a do tego dokupuje się po okazyjnej cenie lampę. Hybrydowe lakiery shellac zwierają w sobie połączenie lakieru oraz żelu UV. Nakładają się one na płytkę paznokcia w bardzo łatwy sposób, jednak różnią się one od tradycyjnych lakierów tym, że zaraz po ich nałożeniu trzeba je wysuszyć za pomocą specjalnej lampy. Lakiery hybrydowe zazwyczaj są dostępne w dużo jaśniejszych i żywszych kolorach niż te zwykłe, dlatego tak wiele kobiet obecnie się na nie decyduje. Lakiery te są bardzo trwałe, dzięki czemu można je nosić nawet przez 3 tygodnie bez uszkodzenia, a przy tym są niezwykle zdrowe dla płytki paznokcia.