×

Wybierz specjalistyczne kosmetyki do potrzeb skóry

Profesjonalne produkty do pielęgnacji skóry działają lepiej, są bardziej skuteczne i zapewniają długoterminowe rezultaty.

Przy tworzeniu takich kosmetyków producenci współpracują z kosmetologami i formułują składniki w oparciu o ich doświadczenie oraz potrzeby i oczekiwania klientów. Wielu producentów wprowadza również linie wysokiej jakości kosmetyków do użytku domowego. Są to produkty wysoce skoncentrowane i profesjonalne, takie jak używane w gabinetach kosmetycznych, ale przeznaczone do samodzielnego używania w domu. Produkty profesjonalnej jakości muszą zawierać substancje czynne w wystarczająco wysokich stężeniach, aby efekty ich stosowania były widoczne. Ze względu na wysoką koncentrację produkty profesjonalnej jakości są bardziej aktywne i można je stosować w mniejszych ilościach. Efekt osiąga się i utrzymuje poprzez stymulację odnowy komórek. Twórcy firm produkujących kosmetyki profesjonalnej jakości są często dermatologami lub kosmetologami, dlatego w kwestii pielęgnacji skóry warto im zaufać.

Profesjonalne kosmetyki zwykle zawierają składniki aktywne o niskiej masie cząsteczkowej i mogą wnikać głęboko w skórę, działając na poziomie komórkowym, zapewniając głęboki i długotrwały efekt.

Produkty profesjonalnej jakości purles mają na celu rozwiązywanie lub eliminowanie problemów ze skórą. Jeśli masz zmarszczki, kosmetyki profesjonalne pobudzają skórę do produkcji komórek, wytwarzając kolagen, elastynę, aby zmarszczki zostały wygładzone a cera wyglądała młodo i promiennie. Produkty klasy profesjonalnej często wykorzystują opracowane naukowo i przetestowane klinicznie substancje czynne, takie jak naturalne olejki, kwasy, ekstrakty, czy przeciwutleniacze, które wspaniale działają ze skórą, stymulując komórki do odnowy. W sprzedaży znajdziesz wiele produktów do codziennej pielęgnacji twarzy, pielęgnacji ciała, wysokiej jakości produkty przeciw starzeniu się, profesjonalne preparaty na cellulit czy trądzik, oraz kosmetyki do domowego spa.