×

Pawilony z płyty warstwowej na indywidualne zamówienie

Kiedyś pawilony były to zwykłe sześciany, które można było zobaczyć na placu budowy, przypominały małe kontenery z drzwiami. Służyły jako składy, czy też tymczasowe garaże.

Ich główną zaletą jest duża mobilność, dzięki czemu można bez problemu przenosić je na inne place budowy. Mogą służyć także jako tymczasowe garaże jeżeli wyposażymy je we wzmocnione drzwi zamykane na kłódkę. Oczywiście możemy dobrać wiele różnych zabezpieczeń dzięki czemu będą one dobrze zabezpieczone.

Warto pamiętać iż wiele specjalistycznych narzędzi i urządzeń jakie stosujemy na placu budowy jest dość drogich dlatego warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Obecnie budownictwo modułowe znalazły nowe zastosowanie, przykładem mogą być obiekty gastronomiczne, które upodobały sobie właśnie takie pawilony które można postawić w przeciągu kilku godzin w dogodnym miejscu.

Następnie kiedy skończy się przykładowo sezon takie obiekty gastronomiczne znikają, a razem z nimi budynki modułowe które tam stały, tak samo szybko jak zostały wybudowane. Zatem nadają się doskonale do prowadzenia działalności sezonowej, przykładowo może w nich mieścić się lodziarnia.

Na zamówienie powstają całe systemy zabudowy modułowej zatem będzie to cały mini kompleks w którym będzie można prowadzić przykładowo budkę z hot dogami czy kebabem. Tego rodzaju obiekty będą wymagała większego zaplecza, czy też małego magazynu, dlatego też dzięki modułom, możemy dobrać taką ilość miejsca jaka akurat będzie nam potrzebna. Ich dużą zaleta jest fakt iż pawilon z płyty warstwowej nie wymaga dodatkowych pozwoleń na budowę, potrzebuje jedynie wyrównanego podłoża. Obecnie tego rodzaju rozwiązania widzimy coraz częściej w całym kraju, mogą posiadać bardzo różną formę, nie muszą być to tylko budyneczki w kształcie sześciany, ale także mogą przyjmować kształty kuliste. Wiele firm będzie chciało dostosować je do wyglądu ich logotypu, czy też kolorystycznie do barw firmy. W tym przypadku mamy tego rodzaju możliwość.