×

Co oferuje salon kosmetyczny Yasumi?

Każda kobieta marzy o tym, by być piękną. Mamy na to przeróżne sposoby – wiele kobiet skrycie strzeże sekretów swojej urody, inne chętnie dzielą się radami dotyczącymi pielęgnacji. Często radzimy sobie domowymi sposobami, ale czasem warto oddać się w ręce specjalistów i odwiedzić salon kosmetyczny.

Yasumi – zabiegi i rytuały

Wizyta w salonie kosmetycznym dla każdej z nas powinna być czasem przyjemności. Istotne jest więc, by taka placówka dbała o swoje klientki już od momentu przekroczenia progu i na długo po opuszczeniu gabinetu. Tak też jest w salonach kosmetycznych Yasumi. Już od wejścia każda z nas może poczuć się zaopiekowana – obsługa zadba, byśmy czuły się piękne i wyjątkowe zarówno dobierając odpowiednie zabiegi, w czasie przygotowania i ich trwania, jak i po wyjściu z salonu.
Proponowane w Yasumi zabiegi i rytuały z jednej strony opierają się o najnowocześniejsze zdobycze nauki, z drugiej sięgają do dalekowschodnich tradycji. W związku z tym klienci mają możliwość skorzystania z nowoczesnych zabiegów np. laserowych, a także wypróbowania dalekowschodnich rytuałów relaksacyjnych i upiększających.

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności…

Decydując się na odwiedziny w salonie kosmetycznym Yasumi możesz mieć pewność, że czuwać będą nad tobą profesjonaliści. Wizytę możesz rozpocząć od bezpłatnej konsultacji, w trakcie której specjaliści dobiorą najlepsze dla ciebie zabiegi. Do poszczególnych zabiegów wykorzystany zostanie sprawdzony nowoczesny sprzęt oraz najlepsze preparaty opracowane specjalnie na potrzeby Yasumi. Specjalistyczne kosmetyki możesz również zabrać ze sobą do domu, by stworzyć salon kosmetyczny Yasumi w zaciszu własnej łazienki i na nowo zanurzyć się w magii dalekowschodnich doznań.

Luksus na wyciągnięcie ręki

Masz niedaleko do Yasumi – obecnie sieć posiada swoje salony kosmetyczny we wszystkich województwach, a także poza granicami Polski. Nie musisz więc planować wyprawy na drugi koniec kraju, by przez chwilę poczuć się dopieszczoną przez najlepszych specjalistów. Możesz też przenieść salon kosmetyczny Yasumi do własnego domu za każdym razem gdy tylko zapragniesz – nawet jeśli aktualnie nie masz możliwości skorzystania ze stacjonarnej oferty w salonie – a to dzięki sklepowi internetowemu, w którym zamówisz ulubione preparaty znane z salonu. Warto być także na bieżąco z ofertą Yasumi – ciekawe promocje i pakiety zabiegów sprawiają, że już przystępne ceny stają się jeszcze atrakcyjniejsze i aż zachęcają, by zafundować sobie odrobinę przyjemności!