×

Na następny urlop wybierz Zakopane

Jeśli w tym roku chcesz przełamać wakacyjną rutynę i wybrać inne miejsce na odpoczynek niż słoneczna i upalna plaża nad morzem, urlop w górach powinien spełnić twoje oczekiwania.

Urlop nie ogranicza się do znanych i zatłoczonych nadmorskich kurortów. Góry przyciągają mniejszą ilość turystów w porównaniu z plażami i innymi nadmorskimi miejscowościami, te wysokie szczyty są pełne różnych zalet, które są warte doświadczenia i być może skłonią niektóre osoby do zmiany wakacyjnych planów. Spędzenie rodzinnych wakacji w górach jest znacznie tańsze niż pobyt nad morzem. Nie znaczy to jednak, że pobyt w górach oferuje niższą jakość zakwaterowania czy obsługi turystów. Na pewno w górach łatwiej znajdziesz przyzwoity nocleg, który pasuje do twojego budżetu.

Od tradycyjnego domku w stylu góralskim po najbardziej wyszukany i luksusowy apartament w górach, który oferuje wiele możliwości zakwaterowania i rozrywek, a także rodzinne pensjonaty i hotele, więc wybór pozostaje ogromny.

Ponadto, ponieważ większość turystów nadal decyduje się na wypoczynek na plaży, łatwiej będzie ci znaleźć dostępność tego rodzaju zakwaterowania, który Cię interesuje. Sezon wakacyjny to czas na odpoczynek od codziennych obowiązków. Po szybkim tempie życia i stresie związanym z pracą i codziennymi zajęciami, możesz nareszcie się zrelaksować i pobyć z bliskimi. Teraz możesz cieszyć się zdrowym klimatem, a górskie powietrze pozostaje czyste i wolne od zanieczyszczeń wraz ze wzrostem wysokości. Z drugiej strony, dzięki temu powiewowi świeżego powietrza, którym możesz swobodnie oddychać, będziesz miał więcej sił i energii na aktywność fizyczną. Domki i Zakopane apartamentyoferują elastyczny kwaterunek dla osób podróżujących wspólnie, które chcą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Możesz także cieszyć się specjałami kulinarnymi tego szczególnego regionu, których nie znajdziesz na plażach, ani nigdzie indziej. Niezależnie od zainteresowań i kondycji, góry oferują więcej możliwości aktywności, niż można sobie wyobrazić.