×

Sprzedaż internetowa – rozwój branży e-commerce

Sprzedaż internetowa rośnie w siłę. Coraz więcej przedsiębiorców chce spróbować swoich możliwości w internecie. Dlatego właśnie decydują się na korzystanie z usług platform aukcyjnych takich jak Amazon czy Allegro. Jest to doskonałe miejsce do pozyskiwania Klientów.

Sam fakt, że Allegro posiada ponad 17 milionów zarejestrowanych użytkowników, jest imponujący. Jednak jak mówi przysłowie „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Dlatego często przedsiębiorcy w następnym kroku decydują się na otwarcie sklepu internetowego. Platform, które to umożliwiają, jest mnóstwo. Do jednych z popularniejszych należy WordPress.

WooCommerce Inpost – połączenie, które ułatwia prowadzenie biznesu

Czy założenie sklepu internetowego jest trudne? To wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Jednak wbrew temu, co może się wydawać. Nie jest to aż tak wymagające. Jednak, żeby tak właśnie było, należy sięgnąć po odpowiednie oprogramowania i narzędzia, które to umożliwią. Czym jest WooCommerce? To wtyczka do WordPressa na licencji open source, która otwiera przed Tobą wyjątkowo szerokie możliwości. Jedną z nich jest integracja z firmą kurierską Inpost. Apilo (daw.ErpBox), czyli innowacyjna platforma do zarządzania sprzedażą internetową umożliwia Ci takie rozwiązanie. Połączenie WooCommerce Inpost sprawia, że możesz prowadzić sprzedaż wielokanałową z jednego miejsca i to bez marnowania czasu na ręczną obsługę – o czym przeczytasz więcej tutaj: https://apilo.com/pl/integracja-inpost-woocommerce-w-erpbox-co-warto-wiedziec-o-jej-mozliwosciach/.

WooCommerce Inpost – szerokie możliwości integracji

Jakie korzyści zapewnia integracja WooCommerce Inpost? Między innymi:

  • automatyczne pobieranie danych dotyczących wysyłki zamówienia;
  • automatyczne pobieranie informacji dotyczących płatności;
  • szybką aktualizację magazynu;
  • pobieranie zamówień Klientów.

Jeśli chcesz poznać pełnię możliwości Apilo (daw.ErpBox) i integracji WooCommerce Inpost skorzystaj z bezpłatnego, 21-dniowego okresu próbnego. Poznaj kompleksowy potencjał platformy Apilo (daw.ErpBox) i przekonaj się, że jest to niezbędne narzędzie do prowadzenia sprzedaży internetowej. Zapraszamy do testów.