×

Depilacja laserowa to trwała metoda pozbycia się zbędnego owłosienia z ciała

Laserowa depilacja to bardzo skuteczna metoda długotrwałej redukcji zbędnego owłosienia. Jest to bezpieczna metoda stosowana przez wiele osób do usuwania i spowolnienia odrastania niechcianych włosków na ciele.

Ważne jest, aby zrozumieć zalety i wady stosowania laserowego usuwania włosów. Istnieje tylko kilka drobnych skutków ubocznych depilacji laserowej, a te, które występują, zwykle nie trwają dłużej niż kilka dni. Skóra po takiej metodzie depilacji może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta oraz ciepła w dotyku, ale objawy te zazwyczaj szybko mijają. Po rozpoczęciu procesu laserowego usuwania zbędnego owłosienia nie będziesz już musiał wydawać pieniędzy na regularne drogie zabiegi woskowania, kremy do depilacji, maszynki do golenia lub inne metody depilacji. Może to być z góry większy koszt, ale przez całe życie zaoszczędzisz sporą kwotę, którą w innym przypadku wydajemy na różne sposoby usuwania włosków na ciele przez cały rok. Zaoszczędzisz również dużo czasu, który w innym przypadku poświęciłby golenie lub woskowanie. W przeciwieństwie do woskowania, depilacji mechanicznej lub golenia nie będziesz musiał znosić bolesnych i nieestetycznych wrastających włosów. Nie będziesz też musiał tolerować oparzeń ani podrażnień. Laserowe usuwanie włosów może nawet poprawić stan wrastających włosków i zapobiega zakażeniom.

Nie potrzebujesz włosów powierzchniowych do zabiegu depilacji laserowej.

W rzeczywistości zachęca się do golenia na krótko przed sesją, aby zapobiec przypaleniu włosów na powierzchni skóry. Odpowiednio przeprowadzona depilacja laserowa w Rzeszowie jest zabiegiem precyzyjnym, ponieważ laser uszkadza pigmenty włosów prosto w miejscu mieszków włosowych. Precyzja oznacza również, że powinieneś uzyskać wyniki wcześniej, ale wszystko zależy od koloru włosa i skóry oraz od ilości zabiegów, jednak już podczas pierwszej sesji około 30 procent niechcianych włosków nie odrasta. Czas depilacji jest szybki, chociaż będzie to zależeć od wielkości obszaru, a wyniki będą prawdopodobnie widoczne w ciągu pierwszych kilku tygodni. Możesz także pomyśleć o czasie, który zaoszczędzisz, nie musząc się codziennie golić ani regularnie woskować.