×

Jak skutecznie połączyć w ErpBox sprzeaż na Amazon i innych kanałach?

Sprzedaż e-commerce jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Dzięki umiejętnej integracji ErpBox i Amazon sprzedaż, z łatwością możesz prowadzić swój biznes ograniczając poświęcony czas na obsługę klienta i bezpośrednią wysyłkę produktów pod wskazany adres.

Wdrożenie Amazon sprzedaż na swojej platformie

Amazon to potężna amerykańska firma posiadająca zwolenników na całym świecie. Wykorzystując jej potencjał i możliwości, jakie daje klientom warto wdrożyć jej działanie do własnej platformy umożliwiając zakupy na szerszą skalę. Ilość produktów, jakie posiada w ofercie Amazon z pewnością przyciągnie duże grono potencjalnych nowych klientów, którzy będą generować kolejne zyski sklepu internetowego.

Zintegrowanie Amazon sprzedaż z systemem ErpBox umożliwia:

  • Wystawianie faktur w sposób automatyczny
  • Automatyczne drukowanie listów przewozowych
  • Automatyczne aktualizacje statusów przesyłek
  • Zamawianie kurierów przez system
  • Aktualizację zamówień oraz statusów płatności

Dzięki wdrożeniu systemu ErpBox i podpięciu Amazon sprzedaż, zdecydowanie ułatwimy pracę sklepu online na wielu płaszczyznach – zobacz więcej informacji na ten temat bezpośrednio na stronie oprogramowania: https://www.erpbox.pl/menedzer-sprzedazy-amazon-w-erpbox-poznaj-jego-mozliwosci/. Pełna automatyzacja pomoże zaoszczędzić czas oraz pieniądze, delegując w tym czasie pracowników do innych zadań. Zdecydowana poprawa funkcjonowania sklepu poprzez szybkie reagowanie na składane zamówienia przez konsumenta umożliwia budowanie pozytywnych relacji, które mają niezwykle istotną rolę w świecie e-commerce.

Jak zacząć działać z ErpBox?

ErpBox to nowoczesna wtyczka ułatwiająca pracę każdej firmy internetowej. Chcąc zapoznać się
z możliwościami, jakie daje panel warto skorzystać z 21-dniowego okresu próbnego, który jest dostępny całkowicie za darmo i przetestować możliwości, jakie daje bez konieczności podpisywania umowy na określony czas. Słychać też liczne opinie klientów na temat tego, jak bardzo pomocny okazuje się sam support techniczny systemu – przeprowadzając krok po kroku przez początkową konfigurację bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.