×

Ladies Jazz Festival 2022 – Przyjedź do Gdyni i zarezerwuj apartament.

Lipiec w Gdyni jest zawsze zachęcający. Nie tylko pod względem pogody. To tu odbywa się kilka międzynarodowych festiwali muzycznych. Jednym z nich jest Ladies Jazz Festival. W tym roku odbędzie się w dniach 25-31 lipca i zapowiada się bardzo ciekawie.

Ladies Jazz Festival to cykliczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w mapę kulturalną Trójmiasta. Znane jest nie tylko w Polsce, przybywają na niego goście z całego świata. W tym roku na scenie zobaczymy między innymi: Rebekkę BAKKEN, Dorotę Miśkiewicz i Henryka Miśkiewicz, Grażynę Łobaszewską z Gośćmi, Agę ZARYAN oraz Andreę Motis. Gwiazdą wieczoru w ostatni dzień festiwalu będzie Tanita Tikaram. Jej niski, matowy głos w niejednym z nas wywołuje dreszcze. Szczególnie hit: „Twist In My Sobriety”, który w latach 80. podbił światowe lity przebojów, dziś dla większości ma wartość sentymentalną. Choć nie należy szufladkować artystki tylko do jednej piosenki. Jej późniejsze utwory również podbiły świat i oczarowują do dziś. Na tegorocznym Ladies Jazz Festival niejednemu uczestnikowi może zakręcić się łza wzruszenia: https://billberry-apartments.pl/pl/blog/ladies-jazz-festival-2022

Impreza wciąż się rozwija, dlatego wychodząc na przeciw modzie i oczekiwaniom gości, cześć wydarzeń odbywa się w otwartej, gdyńskiej przestrzeni miejskiej, a niektóre z koncertów w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Wybierając się na Ladies Jazz Festival warto wcześniej pomyśleć o noclegu. Ciekawą propozycję apartamentów w Gdyni na wynajem ma Billberry Apartments: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdynia-wynajem Nawet nie wszystkie hotele zapewniają tak korzystne warunki. To wyjątkowe mieszkania, które spełniają oczekiwania wymagających klientów i są w rozsądnej cenie. Luksusowo urządzone zapewniają wygodę oraz przyjazną atmosferę. Posiadają wszelkiego rodzaju udogodnienia oraz są w pełni wyposażone. Na miejscu znajduje się świeża pościel i ręczniki, naczynia, sprzęt AGD, pralkę, suszarkę do włosów, a nawet żelazko. W salonie do dyspozycji pozostaje telewizor, a w każdym z pomieszczeń jest dostęp do bezprzewodowego Wi-Fi. Kolejnym atutem jest położenie. Z apartamentów BillBerry w Gdyni dotrze się na koncerty pieszo, a z balkonu będzie rozciągał się widok np. na gdyńską marinę. Naprawdę warto. Wybierz apartament najlepszy dla siebie i rezerwuj jeszcze dziś, a potem rozkoszuj się niepowtarzalną atmosferą Ladies Jazz Festival.